Hledáme spolupracovníka - montážníka s praxí

Truhlářství Brno

Každodenní prací truhlářství Brno Mareček je řezání, hoblování, broušení, dlabání, čepování, lepení, klížení nebo lakování. Hravě zvládáme frézování dřeva a další truhlářské techniky. Naše truhlářství Brno pro vás umí vyrobit prakticky jakýkoliv produkt.

Truhlářství Brno – od návrhu po realizaci

Dřevo se k výrobě dveří nebo nábytku používá již odpradávna. Dřevo je nejlepší přírodní a ekologický materiál, podobně jako dýha. Naše truhlářství Brno samozřejmě pracuje i s moderními materiály, jako je lamino. Dokážeme pro vás vyrobit přesně takový produkt, jaký si představujete. Můžete nám dodat vlastní návrhy nebo vám předložíme designové řešení od bytového architekta.

Nábytkové truhlářství Brno

Naše truhlářství Brno vyrábí zakázkový nábytek, zahradní nábytek, kuchyně na míru, vestavěné skříně, atypický nábytek, předsíňové stěny, botníky nebo dřevěné stoly jídelní a kancelářské.

Zkušení pracovníci truhlářství Brno Mareček pro vás rádi vyrobí dětské pokoje, pracovny, obývací pokojeložnicepostele a další zakázkový nábytek pro váš byt či dům. Truhlářství Brno vyrábí i kancelářský nábytek a nábytek do komerčních prostor. Ve spolupráci s architektem nabízíme realizace interiérů restaurací.

Kontaktujte truhlářství Mareček Brno

Vyrábíme a dodáváme dřevěné obklady a obložkyvenkovní dveřevnitřní dveře křídlové i posuvné dveře. Naše truhlářství Brno vyrábí dřevěná schodiště a zábradlí nebo různé zahradní domky, pergoly, altány a ploty. Dalšími produkty truhlářství Brno jsou dřevěné dětské prolézačky nebo dětské zahradní skluzavky. Realizujeme také dřevěná zařízení pro dětská hřiště a školy a další truhlářské výrobky a stavby.

Zajistíme pro vás i výrobu ze dřeva na zakázku podle dokumentace dodané interiérovým designérem nebo architektem. Pokud takto zpracovanou dokumentaci i vizualizace interiéru máte, pošlete nám je jako podklady pro výrobu nábytku na zakázku.

Hlavní předností truhlářství Brno Mareček je špičková úroveň produktů a vysoká užitná hodnota za atraktivní ceny.

Hledáte truhlářské služby Brno pro vnitřní vybavení i pro exteriéry? Máte vysoké nároky na řemeslné zpracování a vzhled? Kontaktujte truhlářství Brno Mareček!

 

Výroba truhlářství Mareček


Realizace nábytku pro interiér vily v Heroliticích od architekta Klimeckého

Jsme velmi rádi, že jsme se mohli podílet na interiérovém řešení vily v Herolticích, kterou navrhl Ing. arch. Martin Klimecký a za kterou získal Českou cenu za architekturu 2021.

celý článek zde

 

Jiří Mareček se vyjadřůje ke stavu móla na Brněnské přehrade

Podle odborníka na zpracování dřeva Jiřího Marečka výrobce nejspíš špatně vysušil dřevo. „Myslím, že je to důvod k reklamaci. S tím už teď nejde nic udělat. Dřevo by šlo třeba vyfrézovat, ale pokud prkna pouští smůlu v takovém rozsahu, nic nezmůžete. Někdy se stává, že se tak chová dřevo i patnáct let a neovlivníte to,“ tvrdí Mareček, který šéfuje stolařské firmě.

 

Zdroj: https://brno.idnes.cz/molo-brno-brnenska-prehrada-dpi-/brno-zpravy.aspx?c=A180811_175045_brno-zpravy_linv

 

DATA | reference1.jpg

Často kladené otázky

Jaká je historie a zkušenosti vaší firmy?

Pod jménem truhlářství Mareček, realizuje náš tým výrobu nábytku pro klienty z Brna a okolí již od roku 1994. Každodenní práce našeho truhlářství zahrnuje řezání, hoblování, broušení, dlabání, čepování, lepení, klížení nebo lakování. Hravě zvládáme frézování dřeva a další odborné truhlářské techniky. Máme dlouholeté zkušenosti z řady rozmanitých realizací, proto si troufáme s čistým srdcem říci, že pro vás umíme vyrobit prakticky jakýkoliv stolařský a truhlářský výrobek.

Máte kontaktní místo pro osobní setkání? 

Osobně můžeme zadání zakázky řešit ideálně na adrese naší stolařské dílny, která sídlí na adrese Palackého třída 1771/178, 612 00 Brno - Královo pole. Prohlédnete si naši dílnu, zázemí a seznámíte se s našimi výrobními možnostmi.

V jakých lokalitách působíte (poskytujete své služby)?

Prioritně realizujeme většinu zakázek v lokalitách, které jsou v blízkosti našeho sídla (Brno). Hlavní suma zakázek je pro klienty z Brna a širšího okolí, což znamená do cca 100 km.

Samozřejmě pro naši firmu není problém realizovat zakázkovou truhlářskou výrobu pro klienty v rámci libovolné lokality v ČR, pokud si nás vyžádají pro kvalitu naší práce. Vše je o domluvě a o chuti zvolit si náš řemeslný um. Nikoho neodmítáme.

Jak probíhá standardní zakázka

  • Na základě emailové, telefonické nebo osobní poptávky si zjistíme veškeré informace a vaše požadavky na výrobek.
  • Vypočítáme spotřebu materiálu a pracnost úkonů spojených se zakázkou s ohledem na vaše konkrétní požadavky.
  • Sdělíme vám kalkulaci ceny.
  • Po schválení ceny stvrdíme podmínky zakázky a vyzveme vás k zaplacení zálohy.
  • Po zaplacení zálohy zakázka startuje.
  • V momentě dokončení výrobku vás kontaktujeme, vyžádáme si doplatek a dohodneme předání či montáž výrobku dle přání klienta.

Úhrada za služby je možná fakturou nebo jen hotově?

Volba úhrady záleží na vzájemné dohodě, oba způsoby jsou možné. V případě firem a institucí je zpravidla řešeno formou fakturace. U nefiremních zákazníků (běžných spotřebitelů) preferujeme úhradu hotově. U veškerých zakázek je účtována dílčí záloha na materiál.

Jak probíhá stanovení ceny?

Nacenění lze řešit telefonicky, mailem nebo na základě osobního setkání. Ideální je osobní jednání, při kterém můžeme podle situace řešit veškeré vaše požadavky a rovnou na ně reagovat. Po vyžádání veškerých informací souvisejících s rozsahem zakázky, termínem dodání a podobou finálního výrobku, vám předložíme vykalkulovanou předpokládanou cenu za stolařské práce. Na základě jejího schválení se následně provádí výroba dle dohodnutých podmínek a zadání.

Jak dlouho dopředu si vás musím objednávat?

Do značné míry záleží na náročnosti zakázky. Zakázky běžného rozsahu je vhodné zadat cca 1-2 měsíce dopředu. Tím budete mít jistotu, že váš předpoklad ohledně termínu dodání hotového výrobku bude reálny. Nebudete tak muset čekat zbytečně dlouho na finalizaci zakázky. Je třeba akceptovat, že před vámi máme nasmlouvané dřívější klienty, které je třeba dořešit.

Jaký je rozsah vám poskytovaných služeb?

Jsme stolaři, kteří vyrábí na zakázku všechny druhy nábytku. Vyrábíme zahradní nábytek, kuchyně na míru, vestavěné skříně, atypický nábytek pro obchody, předsíňové stěny, botníky nebo stoly jídelní a kancelářské. Zhotovíme dětské pokoje, pracovny, obývací pokoje, ložnice, postele a další zakázkový nábytek pro váš byt či dům. Pro firmy řešíme kancelářský nábytek a recepční pulty. Dodáváme dřevěné obklady a obložky, venkovní dveře, vnitřní dveře křídlové i posuvné dveře. Naše truhlářství vyrábí dřevěná schodiště a zábradlí nebo různé zahradní domky, pergoly, altány, dětská hřiště a ploty.

Zajišťujete dopravu produktů k zákazníkovi?

Ano, většinou se jedná o objemnější výrobky expedované z naší stolařské dílny, u nichž se předpokládá i následná montáž na místě. Doprava je zpravidla kalkulována jako součást realizace.

U drobnějších výrobků je možno po předchozí dohodě s klientem, že si je vyzvedne osobně a odveze na své náklady.

Provádíte i montáž, nebo truhlářské zboží pouze vyrábíte?

Odpověď je jednoduchá. Ideální stav je, pokud námi vyrobený nábytek u klienta také smontujeme. Výrobu nábytku a dalšího truhlářského sortimentu bereme jako komplexní službu, proto je pro nás prvořadým cílem, aby vše bylo z naší strany zajištěno, a to včetně montáže. Takže u složitějších nábytkových sestav (kuchyně, skříně apod.) rozhodně s naším montážním servisem počítejte.

Proč si objednat na truhlářské práce právě vás?

Naším prvořadým cílem je spokojenost klientů, proto je pro nás hlavním parametrem výroby nábytku jeho výsledná kvalita, design a užitná hodnota podle představ zákazníka. Právě proto vždy se zákazníkem zadání výroby nábytku detailně komunikujeme. Naše zkušenosti z každé zakázky se snažíme zužitkovat pro další realizace, proto se již od roku 1994 zdokonalujeme ve všech ohledech.

I proto se nebojíme tvrdit, že pro vás umíme vyrobit zakázkový nábytek s garancí dlouhé životnosti a s precizními užitnými vlastnostmi.