Hledáme zaměstnance - truhláře - stolaře.

Truhlářství Brno

Každodenní prací truhlářství Brno Mareček je řezání, hoblování, broušení, dlabání, čepování, lepení, klížení nebo lakování. Hravě zvládáme frézování dřeva a další truhlářské techniky. Naše truhlářství Brno pro vás umí vyrobit prakticky jakýkoliv produkt.

Truhlářství Brno – od návrhu po realizaci

Dřevo se k výrobě dveří nebo nábytku používá již odpradávna. Dřevo je nejlepší přírodní a ekologický materiál, podobně jako dýha. Naše truhlářství Brno samozřejmě pracuje i s moderními materiály, jako je lamino. Dokážeme pro vás vyrobit přesně takový produkt, jaký si představujete. Můžete nám dodat vlastní návrhy nebo vám předložíme designové řešení od bytového architekta.

Nábytkové truhlářství Brno

Naše truhlářství Brno vyrábí zakázkový nábytek, zahradní nábytek, kuchyně na míru, vestavěné skříně, atypický nábytek, předsíňové stěny, botníky nebo dřevěné stoly jídelní a kancelářské.

Zkušení pracovníci truhlářství Brno Mareček pro vás rádi vyrobí dětské pokoje, pracovny, obývací pokojeložnicepostele a další zakázkový nábytek pro váš byt či dům. Truhlářství Brno vyrábí i kancelářský nábytek a nábytek do komerčních prostor. Ve spolupráci s architektem nabízíme realizace interiérů restaurací.

Stavební truhlářství Brno

Vyrábíme a dodáváme dřevěné obklady a obložkyvenkovní dveřevnitřní dveře křídlové i posuvné dveře. Naše truhlářství Brno vyrábí dřevěná schodiště a zábradlí nebo různé zahradní domky, pergoly, altány a ploty. Dalšími produkty truhlářství Brno jsou dřevěné dětské prolézačky nebo dětské zahradní skluzavky. Realizujeme také dřevěná zařízení pro dětská hřiště a školy a další truhlářské výrobky a stavby.

Hlavní předností truhlářství Brno Mareček je špičková úroveň produktů a vysoká užitná hodnota za atraktivní ceny.

Hledáte truhlářské služby Brno pro vnitřní vybavení i pro exteriéry? Máte vysoké nároky na řemeslné zpracování a vzhled? Kontaktujte truhlářství Brno Mareček!

Jiří Mareček se vyjadřůje ke stavu móla na Brněnské přehrade

Podle odborníka na zpracování dřeva Jiřího Marečka výrobce nejspíš špatně vysušil dřevo. „Myslím, že je to důvod k reklamaci. S tím už teď nejde nic udělat. Dřevo by šlo třeba vyfrézovat, ale pokud prkna pouští smůlu v takovém rozsahu, nic nezmůžete. Někdy se stává, že se tak chová dřevo i patnáct let a neovlivníte to,“ tvrdí Mareček, který šéfuje stolařské firmě.

Zdroj: https://brno.idnes.cz/molo-brno-brnenska-prehrada-dpi-/brno-zpravy.aspx?c=A180811_175045_brno-zpravy_linv

 

DATA | reference1.jpg