Hledáme spolupracovníka - montážníka s praxí

Články

11.10.2021
Jsme velmi rádi, že jsme se mohli podílet na interiérovém řešení vily v Herolticích, kterou navrhl Ing. arch. Martin Klimecký a za kterou získal Českou cenu za architekturu 2021.
12.09.2016
Potřebujete zhotovit vestavěné skříně na míru a hledáte zkušeného výrobce z Brna, pak nás oslovte. Rádi vám ceník vestavěných skříní sdělíme na vyžádání, případně rovnou naceníme konkrétní požadavek. Jelikož ceník vestavěných skříní je definován řadou konkrétních parametrů, nelze na webu zveřejnit obecně platný ceník pro všechny typy realizací vestavěných skříní.
05.09.2016
Vyrobíme pro vás posuvné dveře na míru. Pokud hledáte zhotovitele posuvných dveří na míru z Brna, pak nás oslovte s poptávkou. Zakázkové výrobě nábytku a dveří se věnujeme více jak 15 let – máme řadu zkušeností z realizací malých zakázek pro byty, tak i větších dodávek posuvných dveří na míru pro firmy a instituce z Brna.
29.08.2016
Objednejte si kvalitní a cenově dostupné vestavěné skříně na míru od Truhlářství Mareček Brno. Profesionální výroba vestavěných skříní na míru pro zákazníky z Brna s více jak 15letou historií – dbáme na precizní vyhotovení a poctivou ruční práci při výrobě vestavěných skříní.