Hledáme zaměstnance - truhláře - stolaře.

Vestavěné skříně na míru - Brno

Objednejte si kvalitní a cenově dostupné vestavěné skříně na míru od Truhlářství Mareček Brno. Profesionální výroba vestavěných skříní na míru pro zákazníky z Brna s více jak 15letou historií – dbáme na precizní vyhotovení a poctivou ruční práci.

Vestavěné skříně na míru včetně kompletního servisu: prostor přijedeme zaměřit, projednáme s vámi finální podobu vestavěných skříní na míru (vč. způsobů otvírání, barev, materiálů, madel a úchytek, řešení vnitřního prostoru apod.), vyrobíme na míru a následně přímo u klienta smontujeme a ozkoušíme.

Pokud máte zájem, sjednejte si u nás nezávazné nacenění. Vestavěné skříně na míru – Brno poptávejte telefonicky: +420 777 691 154, nebo mailem na jiri@truhlarstvi-marecek.cz.

Proč vestavěné skříně na míru od nás?

Pokud dbáte na precizně vyhotovený nábytek, který je vyroben z kvalitních materiálů a tudíž je zárukou dlouhé životnosti, pak u nás najdete nejen to. Zmínit můžeme taktéž schopnost zhotovit vestavěné skříně na míru v různých designových provedeních, od moderních variant s lesklým laminem, až po rustikální podobu. Přestože stolaři z firmy Mareček Brno dbají na nadstandardní kvalitu, v případě ceny za vestavěné skříně na míru budete příjemně překvapeni. Pokud zohledníte i kompletní servis včetně zaměření a návrhu vestavěných skříní, pak určitě nezaváháte, pokud si svůj nový a pěkně vypadající nábytek necháte vyrobit právě u nás.

  • Vestavěné skříně na míru pro předsíně a chodby (Brno).
  • Vestavěné skříně na míru pro dětské pokoje (Brno).
  • Vestavěné skříně na míru pro ložnice (Brno).
  • Vestavěné skříně na míru pro pracovny (Brno).
  • Vestavěné skříně na míru pro kuchyně (Brno).

Nerealizujeme jen vestavěné skříně pro byty, domy, ale vyrábíme také vestavěné skříně na míru pro kanceláře, obce, státní instituce, knihovny, soudy apod.

V případě, že kompletně zařizujete firmu, byt nebo dům, firma Mareček vám zhotoví nejen vestavěné skříně na míru, ale vyrobí i nábytek na zakázku, tj. například postele na míru, kancelářské skříně, jídelní stoly aj. Zabýváme se také výrobou schodišť (Brno).

Truhlářství Mareček = kvalitní zakázkový nábytek (Brno).¨